В Minecraft Bedrock змінять шрифт? В Minecraft Earth — вже

Я давній «нелюбитель» тонкого шрифту Unifont, який використовується в Minecraft для російської та інших мов, відмінних від англійської. В Minecraft Java Edition ситуація була вирішена — у версії 1.13 був доданий красивий «товстий шрифт», а ось в Minecraft Bedrock все залишилося як і раніше.

Звичайно, можна користуватися рішенням у вигляді ресурспака зі шрифтом, але хотілося б, щоб шрифт з Java Edition перекочував б в Minecraft Bedrock.

І, схоже, це скоро станеться.

Днями я вирішив спробувати бета-версію Minecraft Earth. Вона у мене толком не запрацювала — мій телефон, на жаль, не підтримує технологію ARCore. Тим не менш помилуватися на інтерфейс я зміг.

Перше, що мені кинулося в очі, — це шрифт. Взагалі, їх у грі кілька, але там явно присутній і «той самий шрифт».

Крім нього у грі з’явився ще й знаменитий шрифт, створений на основі логотипу Minecraft. На мій погляд, використовувати його в грі — це не найкраще рішення, але в останній бета-версії Minecraft Bedrock (про її вихід ви могли дізнатися, якщо підписані на нашу групу ВК або телеграм-канал) цей шрифт був використаний в меню вибору набору ресурсів.

Оскільки Minecraft Earth створена на основі Minecraft Bedrock, то можна припустити, що і шрифти там будуть використовуватися однакові.

І це чудова новина!

Але є і погана. За основу шрифту розробники явно не взяли шрифт Minecraft Java Edition, а його ttf-версію. Цей шрифт теж був спочатку використаний в Java Edition, але потім його прибрали і замінили растрової версії, створеної на його основі. При цьому, растровий шрифт поліпшувався з допомогою учасників проекту перекладів. І я теж доклав до цього руку, що особливо приємно.

Але ось в Minecraft Earth був використаний оригінальний ttf-шрифт, який не був виправлений. Цей шрифт, безумовно, виглядає симпатичніше «тонкого», але в Java Edition він ще краще.

Реклама