Трейлер до виходу ремастера Final Fantasy VIII

Компанія Square Enix опублікувала трейлер до виходу ремастера Final Fantasy VIII, реліз якого відбудеться вже сьогодні, 3 вересня 2019 року, на PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One і PC (Steam).

Крім того, рецензенти деяких ігрових видань вже встигли оцінити ремастерінг. На сайті Metacritic PS4-версія оновленої Final Fantasy VIII отримала 84 бали зі 100 на основі 10 відгуків.

Нагадаємо, що в ремастере гравці зможуть відключити випадкові зустрічі з противниками, включити потрійну швидкість і змусити рівень здоров’я і шкали очок ATB завжди залишатися на максимумі. Крім того, особливі прийоми стануть доступні в будь-який момент.

У PC-версії гравцям також дозволять отримати всі предмети, здібності, особливі прийоми і потрійні карти тріади, а рівень золота, матерії призову і магії теж можна буде поставити на вічний максимум.

Оригінальна Final Fantasy VIII вийшла в 1999 році на першій PlayStation, а через рік дісталася до РС. У 2013 році її знову випустили на РС, а тепер з класикою зможуть познайомитися власники сучасних консолей.

Реклама