Thorin про StarLadder Berlin Major: «Виникає стійке відчуття, що це останній великий турнір для поточного складу NAVI»

Данкан Thorin Шилдс заявив, що перемога над NRG Esports стане хорошим досягненням для Natus Vincere і дозволить команді закінчити історію поточного складу на мажорній ноті. На думку аналітика, у колективу мало шансів виграти StarLadder Berlin Major 2019 по CS:GO. Thorin припустив, що на інших великих турнірах глядачі побачать вже інший склад NAVI.

Данкан Thorin Шилдс:

«При погляді на команду виникає стійке відчуття, що це остання пригода поточного складу NAVI. У них є талановиті гравці, відмінний маппул, великий досвід гри разом. Упевнений, вони бачать у цьому турнірі шанс закінчити все на мажорній ноті. Можливо, дійти до півфіналу і показати всім, що справа не тільки в s1mple. Команда хоче в останній раз нагадати про себе. Напевно, не виграти мейджор, але хоча б перемогти NRG — це вже буде непоганим досягненням, враховуючи ситуацію на турнірі».

Аналітик також обговорив поточну форму гравців клубу. Шилдс заявив, що Денис electronic Шаріпов демонструє хорошу гру на цьому турнірі.

Данкан Thorin Шилдс:

«Якщо подивитися на статистику NAVI, з приходом Boombl4 майже нічого не змінилося. Єдина завдання новачка — просто не бути Edward. Зараз він не Edward, це здорово. В команді є s1mple — можливо, найкращий гравець у світі. Electronic на цьому турнірі був в приголомшливій формі. Якщо опустити очі ще нижче в таблиці, то можна побачити Zeus, який скоро повинен піти з команди — можливо навіть, що через пару турнірів».

NAVI вийшли в плей-офф StarLadder Berlin Major, завершивши попередню стадію з рахунком 3:2. Наступним суперником клубу стане NRG, матч проти американської команди Natus Vincere почнуть 6 вересня в 16:00 мск. Англомовні аналітики сумніваються у перемозі складу Данила Zeus Тесленко, але російськомовні експерти вірять у його успіх.

Стежити за розкладом мейджора можна в нашому репортажі.

Реклама