Російські гравці придумали назву для Piglin Beast, але його видалили

На Minecon Live було оголошено про те, що в Minecraft буде доданий новий моб. Попередньо його назвали Piglin Beast (Piglin — це назва жителів Незера, які будуть додані в цьому оновленні) і запропонували гравцям вибрати назву для нього.

Російські гравці відразу стали пропонувати свої варіанти. Російською мовою. Найпопулярнішим став варіант Борів (Borov), за який проголосувало безліч шанувальників гри. 29 вересня кількість, коли я дивився на результати глядацьких симпатій, цей варіант набрав близько 700 лайків, а потім його видалили.

Скріншот надав @biomer, вона застав 1712 голосів. Кажуть, що підсумкове число голосів досягло 7000.

Видалили, до речі, разом з купою варіантів образливого і нецензурного характеру. Так що можливо, що цей варіант просто потрапив «під роздачу».

Зараз лідери глядацьких симпатій виглядають так:

Чесно кажучи, мені з лідируючих варіантів подобається тільки Baconator. Wart Hog і Netherwart Hog відверто нудні, а варіант Boar Vesse 600-500 BC Etruscan Ceramic можна вважати продовженням мема Reddit, але не серйозною пропозицією.

Борів, до речі, теж присутній, і на поточний момент набрав 150 голосів і вони всі додаються. Зрозуміло, що його не оберуть, і, ймовірно, скоро видалять.

Але навіть якщо раптом», то на мій смак це занадто нудний варіант. Тут вам пропонують назвати мобу, якого не існує в реальному світі, і ви називаєте його банальним боровому. Таке відчуття, що багато хто просто не знають, що це таке. Ну погуглите, чи що. Тут навіть варіанти кнур або кабан будуть доречніше.

Якщо б я зараз давав російській назва цього мобу, то я б однозначно вибрав варіант «свинопотам». По-перше, в цьому назва відмінно поєднується його свинське початок і грізний вигляд. А по-друге, це гарна відсилання на неіснуючого слонопотама з книги про Вінні Пуха.

Але в будь-якому випадку, російська назва може з’явиться тільки після того, як розробники визначаться з англійською. І це буде не скоро — релізу цій версії гри чекати ще довго.

Реклама