Minecon 2019: Бесіда з розробниками Minecraft

На Minecon Live, що відбувся 28 вересня, крім самого шоу традиційно було проведено інтерв’ю з розробниками гри. В цьому році крім розробників Minecraft Java Edition і Minecraft Bedrock в шоу брали участь представники команд Minecraft Earth і Minecraft Dungeons.

Ось список учасників бесіди:


Джессіка: Кору, які ваші плани на иллюзора?

Кору: О, иллюзор. Взагалі, иллюзор в грі вже досить давно, але при цьому він не є частиною геймплея, він захований в грі. Звичайно, хотілося б додати иллюзора в гру, але поки не було технічних можливостей. Він відмінно виявляв себе в рейдах, це було б чудове доповнення до них. Скоро ми його додамо.

Джейсон, коли версії для всіх платформ будуть повністю рівні (по частині функціональності).

Джейсон Майор: Зараз кожне оновлення виходить одночасно на всіх платформах. При цьому у нас є своєрідний каталог відмінностей, ми працюємо з ним постійно. Але насправді ми не зможемо зробити все видання повністю однаковими. Адже всі ці платформи відрізняються з технічної точки зору, вони по-різному влаштовані. Наприклад, на Bedrock у нас є сенсорні екрани і ігрові контролери, і нам доводиться так чи інакше, підлаштовувати під них гру. Але ми хочемо, щоб дух гри був однаковим на всіх платформах.

… Коли ми побачимо пінгвінів в грі?

Джейсон: Сподіваюся, скоро. Але для цього потрібно буде переконати кілька людей.

Чи будуть додаткові безкоштовні опції в редакторі персонажа, крім тих, що є зараз в бета-версії?

Сара: Так, обов’язково. Будуть елементи, які ви зможете отримати завдяки досягненням. І з часом ми будемо додавати нові безкоштовні елементи.

Чи є обмеження по кількості людей, які одночасно можуть грати в Minecraft Earth?

Торфи: Так, це щось на кшталт того, скільки людина поміщається в ліфт. Тобто фізичні обмеження — адже гравцям треба перебувати в одному місці, в парку і т. п. Зараз встановлений стеля в 40 гравців, який ми просто взяли зі стелі. Можна було б встановити більше, але ми побоюємося того, що може статися з 40 гравцями, які зберуться всередині квадрата три метри на три метри.

Як гра визначає, хто грає з вами?

Торфи: Це досить просто. Гра визначає, хто знаходиться поруч. Якщо ви знаходитесь в парку, то гра запускає «пригода» у парку, і всі люди, хто там знаходиться, навіть якщо один одного не знають, стають учасниками цієї пригоди, вони ділять отримані призи, а коли пригода завершується, вони «виходять».

Коли Minecraft Earth буде доступна по всьому світу?

Торфи: Ми спираємося на дані проекту OpenStreetMaps, в якому присутні навіть самі невеликі містечка в світі. І поступово ми розповсюдимо гру на весь світ. Але знаєте, я не впевнений, що можу це говорити… Багато гравців з інших міст, де не проходить бета-тестування, знайшли спосіб запустити гру. Тому вже зараз, запускаючи карту, я бачу, що в Minecraft Earth грають по всьому світу.

Питання по Minecraft Dungeons. Манс, у вас є улюблена особливість Minecraft Dungeons, яку ми побачимо?

Манс: Звичайно, головна особливість — це те, що різні можливості розподілені між артефактами і чарами. І можливість їх комбінації забезпечує дуже цікавий геймплей. Наприклад, якщо у вас цибулю зачарований на мультивыстрел і стріла з феєрверком, то при пострілах у вас будуть розлітатися феєрверки на всі боки екрану.

Агнес, чому в грі немає жіночого персонажа.

Агнес: Причина в тому, що в грі взагалі немає відмінності статей. І якщо більшість селян в грі виглядають, як чоловіки, то це не значить, що вони чоловічої статі. Тому, коли ми працювали над оновленням Села і розбійники, ми постаралися, щоб скіни селян були нейтральними.

Можна буде використовуватися контент з Realms Plus за межами своїх реалмов?

Фредерік: Так, вміст, отриманий в рамках підписки Realms Plus, буде доступний також як і будь-який інший контент з маркету. Його можна буде використовувати на будь-яких серверах або локальної грі.

Що було найцікавіше додавати в Minecraft?

Кору: Повинен сказати, працював над багатьом оновлення «Села і розбійники», але саме прикольне і найпростіше — це коричневий муухомор. Тому що на минулому Minecon запитали, чому в грі немає коричневого муухомора. І я пообіцяв, що ми додамо його і…

Я знаю, ти потім довго просував цю ідею.

Кору: Так, і я не обговорював це з командою. Але вони погодилися. Так що я повинен сказати, що в цьому році ми додамо иллюзора. Вибачте, хлопці.

Джейсон: Мені сподобалося працювати над «Морським оновленням» і особливо над тропічної рибою. Ми подумали про те, щоб зробити рибу, у якої буде 16 різних кольорів, як у коралів. А якщо це будуть дві різні форми риб? А якщо це ще і 16 кольорів для візерунків на рибах. У підсумку вийшло 3500 різних візерунків риб.

Чи будуть оновлені всі три биома, які брали участь у голосуванні. Чи тільки один?

Агнес: Ми оновимо їх всі. Коли-то. Але гори будуть першими.

Якою була сама кумедна помилка, з якою ви стикалися?

Джейсон: Коли ми працювали над анімацією мобів в Bedrock, то в якийсь момент тіло свиней дивним чином розвернувся, і вони стали нагадувати рожеві пилососи. Це було дуже кумедно.

Помилка, про яку говорить Джейсон. Автор скріншоту Catcraft

Який моб у вас найулюбленіше?

Агнес: Мені дуже подобаються овечки. Вони дуже милі, і з вовни можна будувати всякі кольорові будови.

Торфи: У мене є улюблений моб. Він Minecraft Earth, і його поки не анонсували.

Можливо, мова йде про це моб.

Що буде з Minecraft через десять років?

Реклама