Мешканці The Sims 4 зможуть прийняти іслам і зігнути сходи

Самому знаменитому симулятор життя The Sims 4 днями виповнилося п’ять років. І до цієї знаменної дати студія Maxis приготувала безкоштовне додаток. До нього увійшли одні з найбільш очікуваних гравцями функцій, і вони стосуються сходів.

Під час традиційної трансляції Maxis Monthly представники студії розповіли, які новинки чекають гравців. І найбільшою контентної добавкою стане набір, натхненний культурою ісламу.

Сіми зможуть обрядиться в традиційні мусульманські оздоблення: хіджаби, куфи, закриті сукні. Одяг в ісламському стилі приготовлена для дорослих, підлітків і дітей. Варто відзначити, що в гардеробі симов вже знаходяться одежинки в японському і індійському стилі, полінезійські спідниці і парео і інші національні оздоблення.

Будівельники і дизайнери зможуть використовувати у своїх будинках характерні вікна та двері у вигляді загострених арок. Але напевно їх набагато більше порадує те, що тепер можна буде зробити з драбинами. Коротко: що завгодно.

Сходи тепер не зобов’язані йти прямо від поверху до поверху. По дорозі їх можна розгорнути і зігнути як завгодно, замість прямого прольоту облаштовуючи практично кручені сходи. Так що тепер для створення будинків зі складною архітектурою не вистачає лише можливості створювати подіуми та «напівповерхи».

Чергове велике оновлення The Sims 4 запланований на 10 вересня. Це буде контентне додаток «Світ магії».

Реклама