Kuku, Abed і ninjaboogie запросили в філіппінську збірну по Dota 2

Кіберспортсменів з Філіппін запросили взяти участь у відбіркових в олімпійську команду для Ігор Південно-Східної Азії. Вперше в цьому змаганні крім традиційних спортивних дисциплін буде представлено шість кіберспортивних — Dota 2, StarCraft II, Hearthstone, Arena of Valor, Mobile Legends: Bang Bang і Tekken 7.

Збірну назвали Sibol, що филиппински означає «зростання». Можливість взяти участь формуванні команди по Dota 2 отримали десять професіоналів, а на етапі відкритих кваліфікацій, які пройшли в серпні, до них можуть приєднатися всі бажаючі філіппінці від 13 років. Підсумковий ростер буде включати в себе сім гравців.

Список запрошених гравців: Карло Kuku Палад; Тімоті Тімс Рандрап; Кім Gabbi Вильяфюрте; Армель Пауль Armel Тэбиос; Ніко Eyyou Барселон; Джардел DJ Джико Мампусти; Марк Raven Фаусто; Эйбэд Азэль Abed Юсоп; Майкл ninjaboogie Росс; Райан Bimbo Джей Квай.

Ігри Південно-Східної Азії — це регіональне спортивне змагання, яке проводиться за підтримки Олімпійської ради Азії та Міжнародного олімпійського комітету. Ігри пройдуть з 30 листопада по 11 грудня в Філіппінах.

Реклама