Kips про Virtus.pro: «Все, що я можу, — це захоплюватися ними»

Тренер з Dota 2 Мюріель Kips Хейсман поділилася думкою про документальному фільмі Virtus.pro c The International 2019. Вона виділила кілька моментів, які вразили її найбільше.

Мюріель Kipspul Хейсман:

«Тільки що подивилася фільм Virtus.pro з TI9 і отримала велике задоволення, слухаючи, як спілкуються гравці такого сильного складу. Поділюся деякими своїми думками. По-перше, вони природжені педанти. Дотримуються дисципліни в комунікації, ніхто не кричить. Навіть під час бійок стоїть тиша, щоб найважливіші колли були почуті, поки гравці натискають кнопки. По-друге, вони думають наперед. По-третє, всі вони відчувають відповідальність. Робити колли = бути лідером, це стосується всіх гравців, що пізніше підкріплює слова RAMZEs. Під час ігрового спілкування питання “Хто відповідальний за це?” завжди стоїть на першому місці. По-четверте, у них відмінне розподіл ролей в плані лідерства. Solo контролює, щоб всі були сконцентровані. No[o]ne — король передбачення і передбачення. RodjER і 9pasha розповідають, як повинна пройти бійка. RAMZEs планує і підтримує інших. Останнє, але не менш важливе: гравці називають один одного на ім’я, а суперників — за назвою героя. Ніякої плутанини “давай нападемо на цього”. Вони одразу змінюють план, коли справи йдуть не так, як очікувалося. Може бути, нам показали не всі, а лише маленькі фрагменти. І тут, звичайно ж, є моменти, які можна покритикувати. Але все, що я можу, — це захоплюватися ними, спостерігаючи, як добре працювала їх внутрішня система навіть в тих іграх, де їм було дуже важко».

25 вересня Virtus.pro опублікувала документальний фільм про виступ команди на The International 2019. У ньому показали думки і переживання гравців складу на головному турнірі 2019 року.

На The International 2019 команда Олексія Solo Березина зайняла 9-12 місце і заробила $686 тис. Після турніру колектив покинули Павло 9pasha Хвальків, Роман RAMZEs Кушнарьов і тренер Арсеній ArsZeeqq Усов. 17 вересня Березін оголосив, що збере новий склад разом з Володимиром No[o]ne Міненко.

Реклама