Добралися до Незера — все що анонсували на Minecon Live

Гори — біом-переможець!

У глядацькому голосуванні перемогли гори. Це означає, що в наступному великому оновленні вони зміняться, розробники пообіцяли попрацювати над генератором, а також додати в гру новий блок снігу і нових тварин — кіз.

Minecraft Earth вийде в жовтні

Починаючи з наступного місяця, Minecraft Earth буде виходити в різних країнах. До кінця року вона повинна бути доступна у всьому світі. Інформації про те, коли вона вийде в Росії поки немає.

Геймплей Minecraft Dungeons

Глядачі Minecon Live змогли помилуватися на те, що буде представляти собою гра Minecraft Dungeons. Нічого нового не показали.

Настільна гра Minecraft: Builders & Biomes

Колись, коли не було комп’ютерів, люди грали в настільні ігри. Навіщо випускати Minecraft у вигляді настільної гри — я не знаю. Може бути якщо вимкнуть світло… Немає! На цей випадок у мене є повербанк.

Редактор персонажа в Minecraft Bedrock

В Minecraft Bedrock з’явиться редактор персонажа (він вже доступний в бета-версіях). З того, що ми про нього не знали, на Minecon розповіли, що окремі елементи, доступні у редакторі, будуть відкриватися разом з досягненнями. Наприклад, довга борода буде доступна тим гравцям, які довго грали в Minecraft. І це правильно!

А ще в рамках редактора персонажів у гру вводяться плащі!

Безкоштовні плащі для глядачів Minecon

І перші плащі (взагалі, не зовсім перші, але нехай буде так) можна отримати вже зараз (у вас повинен бути встановлений Minecraft Bedrock)!

Бджоли і блок меду

Про те, що в наступну версію гри будуть додані бджоли, ми вже знаємо. На Minecon показали новий блок, пов’язаний з ними, — це блок меду.

Блок буде липким, він буде сповільнювати швидкість переміщення і зменшувати висоту стрибка. Розробники припускають, що цей блок стане в нагоді в міні-іграх.

Новий блок — мішень

В цей блок треба стріляти, а він буде видавати редстоун-сигнал. Чим ближче до центру, тим потужніший сигнал. Все просто.

Оновлення Незера

Отже, наступне велике оновлення Minecraft (імовірно, це Minecraft Java Edition 1.15) буде присвячено Незеру. Я давно цього чекав і тому задоволений!

Нові биомы в Незере

Незер тепер, як і звичайний світ, буде представляти ціле різноманіття біомів. І він дуже сильно відрізняється від того Незера, до якого ми звикли.

Soulsand Valley (Душевна долина)

Це біом буде сповнений блоків піску душ, у ньому будуть розкидані скелети стародавніх тварин, а вогонь буде горіти синім кольором (це новий блок вогню).

Nether Wart Forest Red (Червоні лісу незерского наросту)

Якщо ви думали, що Незер надто червоний, то тепер ви побачите місця ще червоніший. Правда, теж у Незере. Це біом, в якому будуть виростати щось на зразок дерев, а ще, судячи з усього, будуть рости якісь сині мухомори.

Nether Wart Forest Blue (Сині ліси незерского наросту)

Занадто все червоне? Будь ласка, ось і синій варіант цього лісу.

Нові моби

Piglin (Свинтус)

Пам’ятаєте в грі були свинозомби? Тепер їх немає. Є «свинтусы» (piglin) і зомбовані свинтусы (колишні свинозомби).

Цікаво, що назва відображає не тільки схожість нового мобу зі свинями, але і їх тягу до золота (в англійській piglin означає ще і «жаднюга»).

Свинтусы живуть в Незере в невеликих бастіонах. Вони ворожі по відношенню до гравця, при цьому, якщо гравець одягатиметься в золоті обладунки, вони не будуть на нього нападати (до тих пір, поки ви не спробуєте поритися у них в скринях).

Piglin Beast (Свинопотам)

Небезпечний, страшний і красивий моб, який буде служити джерелом їжі в Незере. Причому на нього будуть полювати не тільки гравці, але і свинтусы.

Назва Piglin Beast поки не остаточне, як і у випадку з руйнівний, з них розробники визначаться пізніше (пропозиції можна подавати тут). Для російської назви, на мій погляд, найкращий варіант — це свинопотам.

Реклама