Англомовні кастеры не вірять, що Natus Vincere проб’ються у півфінал StarLadder Berlin Major

Кастеры StarLadder Berlin Major 2019 по CS:GO зробили прогнози на другий день матчів плей-офф. Аналітики та коментатори з СНД вірять в успіх Natus Vincere, а англомовні експерти впевнені в перемозі NRG Esports.

Сім російськомовних аналітиків пророкували перемогу NAVI, а Костянтин leniniw Сивко поставив на успіх американського колективу. У протистоянні між Astralis і Team Liquid Тоня Tonya Предко і Олександр Petr1k Петрик віддали перевагу команді Ніка nitr0 Каннеллы, а решта проголосували за данців.

В англомовній студії в перемогу Natus Vincere вірять тільки Чад SPUNJ Берчил і Шон seang@res Гейрс, решту віддали голоси за NRG eSports. Тільки Андерс Anders Блюм, Джеймс JZFB Бардольф і seang@res думають, що в наступному матчі у Astralis вистачить сил, щоб пройти в наступну стадію плей-офф.

Раніше російськомовні та англомовні кастеры зробили прогнози на матчі першого дня плей-офф. У обох студій збулося тільки п’ять прогнозів з вісімнадцяти: у аналітиків з СНД — три, а в англомовних кастеров — всього два.

StarLadder Berlin Major 2019 проходить з 23 серпня по 8 вересня в Німеччині. На турнірі 24 колективи розігрують мільйон доларів. Стежити за розкладом і результатами можна в нашому репортажі.

Реклама