Ana зробив 186 вбивств за одну гру в матчмейкинге

Дворазовий чемпіон турнірів The International Анатан ana Фам закінчив одну з ігор в матчмейкинге в Dota 2 з 186 вбивствами. Матч тривав 44 хвилини.

Ana грав на легкій лінії за Gyrocopter в матчі разом з Эйбэд Азэль Abed Юсопом, Чи Forev Санг Доном і Кімом Gabbi Вильяфюрте. Гравці домінували на всіх лініях і після 20 хвилини Фам вже був на ворожому фонтані з Butterfly і Satanic. Спроби суперників вбити ana були безуспішні. Після 31 хвилини у Фама було дві Divine Rapier, а на 43 хвилині крип знесли останні будови. Ana закінчив матч зі статистикою 186/1/47/.

Раніше стало відомо про те, що Фам візьме перерву на професійній сцені. Про бажання Фама відпочити повідомив користувач reddit під ніком madibariddim, а Йохан n0tail Сундштайн опублікував у твіттері повідомлення натяком на відпустку ana.

У гранд-фіналі The International 2019 OG обіграла Team Liquid з рахунком 3:1 і стала дворазовим чемпіоном турнірів серії. За перемогу команда Йохана n0tail Сундштайна заробила понад $15 млн.