Заняття з кіберспорту запропонували ввести в школах

Інститут розвитку інтернету (ІРІ) запропонував Міністерству освіти ввести в школах в якості експерименту факультативні уроки з кіберспорту, повідомили в прес-службі інституту.

«Інститут розвитку інтернету запропонував Міністерству освіти Російської Федерації внести заняття з кіберспорту в факультативну програму шкіл для підліткової і юнацької вікових груп», – передає ТАСС повідомлення ІРІ.

Там додали, що експеримент пропонується реалізувати в період 2020-2025 років у кількох школах у кожному суб’єкті Росії рамках нацпроекта «Освіта».

«За даними глобальних діджитал-звітів, близько 25% творців нових вірусів, шкідливих сайтів – вчорашні підлітки, які почали просто цікавитися програмуванням. Таким чином, шлях ефективного представника IT-сфери починається з самоосвіти і прокладається ще в період навчання в школі», – заявив гендиректор ІРІ Сергій Петров.

В ІРІ відзначили також, що, навички, отримані факультативно у школі, можуть бути застосовані в системі вищої освіти.

Там також відзначили, що подібна практика активно розвивається в Європі і США.

Нагадаємо, в липні в селищі Барышево Виборзького району Ленінградської області 38-річна п’яна мешканка до смерті побила чотирирічного сина з-за комп’ютерних ігор.