Zai про матчі з Infamous: «Ми підійшли до цієї зустрічі з усією серйозністю»

Людвіг zai Уолберг розповів, що Team Secret не стала недооцінювати Infamous при підготовці до зустрічі у нижній сітці The International 2019 по Dota 2. У післяматчевому інтерв’ю він також оцінив рівень наступного суперника команди — Vici Gaming.

Людвіг zai Уолберг:

«Ми з великою повагою поставилися до цієї команди. Груповий етап показав, що її не можна недооцінювати, тому ми підійшли до цієї зустрічі з усією серйозністю і тепер дуже раді, що нам вдалося перемогти. Нашим наступним опонентом буде Vici Gaming. Ясна річ, що це сильна команда, а конкретно Yang — дуже хороший офлейнер, проти нього буде важко грати. Ми дуже чекаємо цієї зустрічі — подивимося, чим вона закінчиться».

Infamous поступилася Team Secret з рахунком 0:2 і покинула чемпіонат. Перуанський колектив посів 7-8 місце і заробив ~$850 тис. У наступному матчі команда Клемента Puppey Іванова побореться з Vici Gaming — початок зустрічі призначено на 24 серпня, 5:00 мск.

The International 2019 проходить з 15 по 25 серпня в Шанхаї. Призовий фонд чемпіонату перевищує $33 млн і продовжує рости за рахунок продажу Battle Pass і рівнів до нього.

Стежити за подіями четвертого дня плей-офф в реальному часі можна в нашому LIVE-репортажі, а ознайомитися з розкладом і результатами зустрічей — за посиланням.

Реклама