Витік вказує, що NVIDIA розробляє якусь мапу RTX Tesla

Компанія NVIDIA, як очікується, може випустити карту GeForce RTX 2080 Ti Super в осяжному майбутньому. Однак, судячи з витоками, готується ще одне рішення з кодовою назвою RTX T10-8. Схоже, що це версія Tesla з підтримкою рейтрейсінга на базі чіпа TU102, яка використовується в серверах для GeForce Now і забезпечує їм трасування променів.

На це вказують дані в бета-версії програми Aida64, які і розсекретили карту. При цьому, за останньою інформацією, карти вже прибрані з серверів в Північній Каліфорнії і Німеччини (це перші регіони, де запустять GeForce Now). Тому неясно, чи є це передчасної витоком або чимось іншим.

На даний момент самої потужної ігрової картою повинна стати 2080 Ti Super, однак поки «зелені» нічого не повідомляють про терміни її виходу. Втім, RTX 2080 Ti як і раніше залишається кращим рішенням для ігор, тому брати карту «про запас» сенсу немає. А враховуючи, що трасування променів тільки починає свій шлях у ігробудуванні, така потужність навряд чи скоро буде потрібно.

А що ви думаєте щодо технології RTX, апаратних прискорювачів трасування променів і використання їх в геймдеве? Пишіть відповіді в коментарях.

Реклама