Варди не допомогли — інфографіка матчу Virtus.pro і PSG.LGD на The International 2019

Virtus.pro програла PSG.LGD у першому матчі плей-офф на The International 2019. Cybersport.ru підготував інфографіку з порівняльною статистикою команд.

PSG.LGD виявилася успішнішою Virtus.pro за всіма параметрами, крім огляду — саппорти колективи з СНД поставили 43 і 79 вардов проти 40 і 69. При цьому за дві карти китайський складу перефармил противника на 60,3 тис. золота і наніс на 32,6 тис. шкоди більше.

Ван Ame Чуньюй став кращим гравцем матчу за кількістю вбивств. Обидві карти він завершив зі статистикою 9/2 і в загальній сумі завдав майже 60 тис. шкоди. Ян Chalice Шэньи обійшов тиммейта по співвідношенню фрагів, смертей і допомоги — він помер всього двічі за матч, а також набрав чотири вбивства і 26 асистів на Tidehunter.

The International 2019 проходить з 15 по 25 серпня в Шанхаї. У наступному раунді Virtus.pro побореться з переможцем пари Alliance і Royal Never Give Up у нижній сітці, а PSG.LGD зустрінеться з кращим в матчі Vici Gaming і TNC Predator. Стежити за розкладом і результатами чемпіонату можна в нашому репортажі.

Инфорграфика матчу Virtus.pro проти PSG.LGD на The International 2019

Реклама