Valve випустила важливе оновлення Dota 2

Valve обрадувала всіх шанувальників Dota 2, внісши з останнім оновленням кілька важливих змін, що стосуються підбору рейтингових матчів.

По-перше, розробники об’єднали одиночний і груповий рейтинги, зробивши таким чином командну гру набагато більш вигідною. Гра довгих 9 років винагороджувала переважно соло-гравців, тоді як команда і взаємодія гравців — головне в Dota 2.

По-друге, компанія додала нову концепцію рейтингу — поділ на ролі підтримки і основи. Тепер перед пошуком гри необхідно вказати роль, яку гравець буде виконувати протягом матчу. З допомогою такого підходу розробники сподіваються значно знизити кількість гравців, охочих виконувати одну і ту ж роль.

Крім іншого, Valve збирається поліпшити алгоритми оцінки рейтингу гравців. Це дозволить уникнути ситуацій, коли вміння гравців однієї команди або середній рівень команд сильно відрізняються.

Втім, розробники розуміють, що настільки радикальні зміни можуть піти на шкоду чи не сподобаються гравцям, тому розповіли в блозі, що зміни носять тимчасовий характер. Організація запросить відгуки про нововведення безпосередньо у спільноти і проаналізує дані, зібрані в кінці рейтингового сезону, завершення якого очікується незабаром після закінчення The International 2019.

Також розробники повідомили, що це лише перша частина великого оновлення під назвою «Літня прибирання». Друга, з новим функціоналом і виправленням великої кількості помилок, вийде трохи пізніше. Valve чекає багато проблем і неполадок у зв’язку з технічною складністю оновлення, але сподівається, що з допомогою ком’юніті зможе оперативно все виправляти.

У співтоваристві по-різному зустріли вийшло оновлення, але загальне враження у більшості гравців позитивне. Часто шанувальники гри відзначають, що Valve нарешті хоч трохи почала працювати з спільнотою — компанія відома своєю закритістю та відсутністю контакту з гравцями.

На щастя для кіберспортивних команд, зміни не зачіпають механіку гри, тому не доведеться змінювати стратегії за тиждень до початку головного кіберспортивного події року, що відбудеться в Шанхаї.

Реклама