Valve розповіла про випуск престижного предмета для Tiny

Valve завантажила в Dota 2 підготовчий патч, який допоможе з випуском Majesty of the Colossus — престижного предмета для Tiny. Його отримають всі користувачі, які прокачають Battle Pass The International 2019 до 255 рівня і вище.

Valve:

«Це оновлення містить спеціальний код для підтримки бекенда, який необхідний, щоб випустити престижний предмет для Tiny. Ми додали його заздалегідь, щоб у нас був час для тестів і стабілізації».

За словами розробників, з-за нового коду можуть не працювати вже вийшли косметичні предмети для Tiny. Представники компанії попередили, що це тимчасова проблема. Оновлення також трохи поліпшить текстури героя, особливо в його маленькій формі.

Majesty of the Colossus — ексклюзивний престижний предмет для Tiny. Він містить нову модель і особливі анімації здібностей Avalanche і Tree Grab. Цей предмет не можна буде передати або придбати на торговому майданчику. Отримати його можна буде тільки до закінчення The International 2019. Коли саме Majesty of the Colossus з’явиться в грі — невідомо.