В Єкатеринбурзі пройшов півфінал битви заводчан по грі «World of Tanks»

У фінал вийшла команда місцевого заводу «PepsiCo». Друге місце дісталося заводу ПНТЗ. Наступний етап кіберспортивних змагань відбудеться 8 вересня.

Свердловський етап півфіналу Уральської битви заводів проходив на двох майданчиках: в Єкатеринбурзі та Нижньому Тагілі. Всього взяло участь 14 команд, у кожній з яких по три гравці. До початку турніру для команд організували тренування з професійними гравцями. У фіналі змагатимуться чотири команди від чотирьох уральських регіонів. Троє фіналістів отримають в якості призу ігрове золото від розробника Wargaming, а «Ростелеком» організовує для учасників поїздку на реальному танку. Фінал пройде 8 вересня в День танкіста.

За право вийти до фіналу боролися команди Уральського турбінного заводу, ОКБ «Новатор», ” ВСМПО-АВІСМА, Уралвагонзавод, Машинобудівний завод імені Калініна, Первоуральський новотрубний завод, Уралэлектромедь, Сіверський трубний завод і PepsiCo. Деякі команди беруть участь у таких змаганнях вже не в перший раз.

Уральська битва заводів організована компанією «Ростелеком». За словами представника компанії Дмитро Бабкін, в Свердловська область багато заводів, тому ідея зібрати команду від кожного заводу була максимально обґрунтованою. «У нас в області 600 тисяч «танкістів», відповідно це потенційні наші абоненти. Більше того, коли ми приходимо на такі заходи, багато вже є користувачами тарифного плану «Ігровий» від нашої компанії», – додав він. Компанія співпрацює з розробниками гри, спільно з якими розробили спеціальний пакет для користувачів тарифного плану. Також «Ростелеком» часто проводить заходи для гравців «World of Tanks», в тому числі і турніри, куди з’їжджаються топові гравці і блогери.

Реклама