У Totally Accurate Battle Simulator можна покататися на танку да Вінчі

Автори пародійного військового симулятора Totally Accurate Battle Simulator випустили чергове доповнення, Renaissance. Воно додало в гру нову фракцію, «Ренесанс», з відповідною сюжетною кампанією на новій карті.

Як можна судити з назви, фракція мешкає в якійсь подобі Італії епохи Відродження. Нова карта нагадує про Венеції, а в числі її юнітів — мушкетери, алебардисты, фехтувальники і бретеры. Є і незвичайні учасники битв, наприклад, художники. Або лучники, до стріл яких прив’язані повітряні кульки.

Розробники додали секретних бійців: Леді Ред Джейд і Баллонира. У гру також потрапив танк, один з винаходів великого італійського винахідника, художника та вченого Леонардо да Вінчі. У той час його так і не побудували, хоча винахід породило сучасні танки. А тепер його можна використовувати в бою, хоча це й небезпечно: простіше перебити своїх, ніж потрапити по чужим.

Totally Accurate Battle Simulator знаходиться в ранньому доступі Steam. Особливість гри — використання фізики ганчіркових ляльок у бойових зіткненнях, через що вони часто перетворюються у фарс.

Реклама