У перший день після переходу MechWarrior 5 в EGS тільки 700 гравців вимагали рефанд

Глава студії Piranha Games Расс Буллок відповів на серію питань шанувальників у вигляді подкасту NoGutsNoGalaxy, в якому розповів про наслідки переходу MechWarrior 5: Mercenaries з Steam Epic Games Store.

За словами Буллока, в перший день після анонсу всього 700 гравців з 20 тисяч вимагали повернення коштів. Глава Piranha Games зазначив, що студія буде оплачувати рефанды самостійно, без допомоги Epic Games.

Також Буллок розповів, чому розробники прийняли рішення перейти в Epic Games Store. За його словами, через десять годин після виходу в Steam нова гра пропадає з головної сторінки магазину з-за величезного числа виходять проектів. Команда очікує, що на головній сторінці EGS MechWarrior 5: Mercenaries протримається не менше місяця.

Крім того, автори планують продати як мінімум один мільйон копій MechWarrior 5: Mercenaries. Буллок зазначив, що після виходу в Steam студії довелося б віддати 5% виручки Epic Games за використання Unreal Engine і ще 30% Valve. Однак при виході в EGS комісія складе всього 12%. Таким чином, з кожного мільйона проданих копій гри Piranha Games отримає на дев’ять мільйонів доларів більше.

Нагадаємо, що разом з анонсом переходу MechWarrior 5: Mercenaries в Epic Games Store розробники оголосили, що гра вийде не 10 вересня, а 10 грудня. Ті, хто встиг оформити попереднє замовлення на версію для Steam, отримають або код активації для EGS, або повне повернення коштів. До інших цифрових майданчиків гра добереться через рік — у грудні 2020-го.

Реклама