У двох словах: Покращена System Shock 2, сервери WoW Classic та інше

* Студія Nightdive оголосила через «твіттер», що працює над покращеною версією System Shock 2. Подробиці обіцяють розповісти пізніше. Нагадаємо, що вона ж (Nightdive) розробляє і System Shock 3, так що, по ідеї, всі гроші, що запрацює System Shock 2 Enhanced Edition, підуть на добру сиквелное справу.

* Ninja пішов на Mixer, і його старий занедбаний аккаунт на Twitch за заведеною традицією тут же використали для… правильно, трансляції порно. Прямо як в травні, коли для тієї ж мети був використаний канал карткової гри Artifact. Зрозуміло, Ninja висловив своє незадоволення з приводу і заодно вибачився, заявивши, що робить дії щодо закриття каналу. Гендиректор Twitch Емметт Шир, в свою чергу, вибачився перед Тайлером Блевинсом і заявив, що каналу виписали довічну дискваліфікацію.

* В Steam Workshop з’явилася модерація, тому моди відтепер вимагають схвалення адміністрації, що першими помітили користувачі Counter-Strike: Global Offensive Reddit. Пізніше Valve підтвердила нововведення, проте зауважила, що воно поширюється тільки на певні ігри. Народ припускає, що мова йде про CSGO, Dota 2 і Team Fortress 2, де сильні традиції шахрайства з допомогою самодіяльної творчості.

* Blizzard розкрила кількість, назви і типи серверів World of Warcraft Classic. В Європі на старті відкриються 12 серверів. У тому числі:

Англомовні

Golemagg (PvP)

Hydraxian Waterlords (рольової)

Mirage Raceway (нормальний)

Pyrewood Village (нормальний)

Shazzrah (PvP)

Zandalar Tribe (RP-PvP)

Російськомовні

Хроми (нормальний)

Пламегор (PvP)

Починаючи із завтрашнього дня, гравці з активною підпискою World of Warcraft зможуть резервувати імена персонажів на серверах, які вони виберуть. Запуск «класики», нагадаємо, призначений на 27 серпня.