У двох словах: Нова Switch грає довго, Valve вибачилася перед Capcom та інше

* Обіцяна в липні покращена Switch з більш тривало працює батареєю надійшла в продаж у деяких регіонах (в Австралії і Гонконзі, наприклад), і народ негайно влаштував тестування, щоб з’ясувати, наскільки довше консоль нині працює в портативному режимі. З’ясувалося, що істотно довше. Наприклад, Legend of Zelda: Breath of the Wild на відео нижче відпрацювала 5год 36 м від повної зарядки до нуля. Оригінальна ж консоль розряджалася вже після 3.5 годин.

* Чарівна сила популярної особистості знову отримала підтвердження. Трьох днів не пройшло як Тайлер Блевинс ака Ninja перебіг з Twitch на Mixer, а у нього вже більше 600 тисяч передплатників. І додатка Mixer вийшли в топ App Store за завантаженням. Microsoft повинна бути задоволена.

* Минулого тижня сталося жахливе – Steam раніше терміну з’явилося відео, яке видало нових бійців для Street Fighter 5 – Хонда, Люсія і Пойзон – що повинні приєднатися до нинішнього складу мордобойцев в серпні з виходом DLC. Спочатку витік списали на нехлюйство працівників Capcom, однак тепер став відомий справжній її винуватець – Valve. Виявляється, що у неї там в Steam сталося, в результаті чого відео і з’явилося. За що компанія і вибачилася.

Реклама