The Eternal Cylinder виглядає як Spore на виживання

Чилійська незалежна студія ACE Team, відома по Zeno Clash, Rock of Ages і The Deadly Tower Of Monsters, анонсувала свій новий проект. Це пригода The Eternal Cylinder, яке місцями нагадує про Spore.

По поверхні невідомої планети котиться загадковий циліндр. Його неможливо зупинити, і він вбиває і руйнує все, що попадеться на шляху. Мешканцям планети доводиться постійно тікати від небезпеки, що насувається. За них нам і належить грати.

У розпорядженні гравця виявиться трійця дивних длинноносых істот Trebhums. Вони знаходяться біля самого дна харчового ланцюжка, але мають неймовірно цінним навиком: мутувати і розвиватися, харчуючись різноманітною флорою і фауною. Причому нові мутації не замінюють, а доповнюють вже існуючі.

Переміщаючись по фантастичній планеті, Trebhums можуть обзавестися півсотнею різних мутацій: навчитися літати і плавати, роздобути загострене чуття або бойові вміння. У кожного з трьох істот може бути різний набір мутацій, і відповідно йому буде змінюватися їх зовнішній вигляд.

Світ, в якому живуть наші піддослідні, генерується процедурно, так що кожне нове проходження буде не схоже на інші. Гра The Eternal Cylinder вийде у 2020 році на РС і консолях і спочатку буде продаватися тільки в Epic Games Store.

Реклама