Сигма і пошук за ролями вже доступні на основних серверах Overwatch

Розробники з Blizzard випустила велике оновлення для Overwatch, яке додало на основні сервера онлайнового шутера нового героя Сигму і пошук по ролям, а також вніс зміни в баланс. На тестових серверах зміни були доступні близько місяця.

Раніше ми вже розповідали, що Overwatch переходить на формулу «2-2-2». Тепер у черзі на «Швидку гру» і «Змагальну гру» всім гравцям запропонують визначитися з роллю: «танк», втрати або підтримка. Перед початком матчу на вибір будуть доступні тільки герої, відповідні обраної ролі. Міняти роль до кінця поєдинку не можна. За такою ж системою будуть проходити і киберспортивные змагання.

Що стосується нового героя, то його компанія Blizzard представила в кінці липня. Ним став астрофізик Сибрен де Койпер з Нідерландів, який вивчав закони гравітації, але в результаті невдалого експерименту з чорною дірою потрапив у гравітаційне поле.

Це зашкодило психіку вченого, тому його довелося сховатися в якомусь секретному урядовому закладі, давши кодове ім’я «об’єкт Сигма». Однак через деякий час його визволили звідти члени терористичної організації «Кіготь». Подробиці персонажа ви можете дізнатися тут.

Пізніше гравці звернули увагу на зовнішній вигляд нового героя. Сигма одягнений у важку броню, але при цьому босий. Як виявилося, це зовсім не випадковість. Художник Blizzard Цю Фен пояснив, що таким чином автори хотіли підкреслити передісторію персонажа.