SumaiL: «Secret — наш самий принциповий противник в цьому сезоні»

Мідер складу Evil Geniuses по Dota 2 Саїд Сама SumaiL Хассан назвав Team Secret самим принциповим противником по ходу сезону. В інтерв’ю Тоні Предко він зазначив, що ця команда найчастіше перемагала їх у вирішальних матчах.

Саїд Сама SumaiL Хассан:

«У цьому році ми часто програвали вирішальні матчі Team Secret. Так що наш самий принциповий противник однозначно вона. Ще ми поступилися їй в гранд-фіналі в Бірмінгемі. Після TI ця команда завжди грає добре. У всякому разі на перших трьох мейджорах. Puppey завжди на крок попереду усталеної мети, він знає про цю гру більше, ніж хто-небудь інший».

Протягом сезону Secret і EG зустрічалися шість разів. Один матч завершився внічию, в одному переміг американський колектив, а інші поєдинки, в тому числі в плей-офф The Chongqing Major і MDL Disneyland® Paris Major, завершилися успіхом Team Secret. На The International 2018 команди зустрічалися у чвертьфіналі, там EG взяла гору з рахунком 2:0.

На TI9 матч плей-офф між Evil Geniuses і Team Secret розпочався о 9:00 мск. На момент публікації новини EG веде з рахунком 1:0 в серії, а на другій карті знищила противнику дві лінії.

Реклама