Stewie2k про Team Liquid: «Позиція в рейтингу — всього лише цифра для нас»

Джейк Stewie2k Фахівець заявив, що для складу Team Liquid по CS:GO перше місце в рейтингу HLTV.org було важливим досягненням, але це не є показником успіху. В інтерв’ю DBLTAP гравець також розповів про суперництво з MIBR

Про успіх Team Liquid

«Позиція в рейтингу — це всього лише цифра для нас. Звичайно, зайняти перше місце — серйозне досягнення для будь-якої команди, але сьогодні конкуренція настільки висока, що ми як і раніше можемо програти кому завгодно. Перед чемпіонатами ми намагаємося підготуватися по максимуму, але навіть на буткемпе важко постійно показувати хороші результати. Ми намагаємося, щоб не втратити форму. Зараз всі хочуть перемогти нас. Нашу командою вважають кращою у світі, і ми це заслужили, але на цьому робота не закінчується».

Про суперництво з MIBR

«Між нами і MIBR дійсно є деяке суперництво. Я грав у цій команді, але ми не спрацювалися. Напевно, через це між нами дійсно є невелика ворожнеча. Ми хочемо довести один одному, що справа була не в конкретних гравців або в чомусь ще. Я просто хочу, що б мої колишні тиммейты зрозуміли, що зараз я в рази сильніше, ніж був тоді».

Team Liquid зайняла перше місце в рейтингу HLTV.org 3 липня після перемоги на DreamHack Masters Dallas 2019. Пізніше команда також отримала нагороду другого сезону Intel Grand Slam — колектив виграв чотири турніру з призовим понад $200 тис. поспіль.

Stewie2k приєднався до Team Liquid в грудні 2018 року. До цього він представляв MIBR, з якою зайняв 3-4 місце на FACEIT Major — London 2018 і ESL Pro League Season 8 і дійшов до фіналу Esports Championship Series Season 6.

Реклама