Scorn знову перенесли

Атмосферний «гигеровский» ужастик Scorn знову позбувся дати релізу. Враховуючи, що вперше про Scorn стало відомо в далекому 2014 році, а в 2017 гра успішно зібрала гроші на Kickstarter, її вже можна заслужено вважати довгобудом.

Розробники не стали посилатися на непереборні обставини і бажання зробити все якнайкраще. Вони зізналися, що просто не встигають завершити гру до кінця 2019 року.

Погана новина в тому, що тепер ми можемо з упевненістю сказати, що гра не вийде в цьому році. У нас все ще повно роботи над контентом, оточення не завершено на 100%, над анімаціями і звуком ще треба працювати, і ми вкладаємо багато сил у поліпшення ігрових систем. Нам ще багато чого треба зробити, щоб гра вийшла відполірованою. Так, це займе більше часу.

Ebb Software

Але у студії є і добрі вісті. Розробники поліпшили інвентар і систему збережень. Завершена робота над системою зцілення для головного героя. Також готова система різних анімацій, які змушують гравця відчувати тіло героя — за словами розробників, це важлива функція, з допомогою якої розкривається сюжет.

Творці Scorn за минулі місяці перевірили вручну всі рівні і додали три величезні головоломки, деякі з яких займають цілий рівень. Неігрові персонажі «порозумнішали» і тепер можуть об’єднувати свої сили проти гравця.

Гра вийде на РС, тепер уже не раніше 2020 року. З часом її збираються випустити також і на консолях.

Реклама