Roblox досягла 100 мільйонів активних гравців на місяць

Розробники з Roblox Corporation на своєму офіційному сайті повідомили, що Roblox досягла 100 млн активних гравців на місяць, з яких 40% – жінки. У квітні цього року автори повідомляли про 90 млн активних гравців на місяць. Таким чином, показник виріс на 10 мільйонів всього за чотири місяці.

Багато ЗМІ відзначають, що Roblox вдалося обігнати Minecraft, однак Microsoft востаннє оновлювала показники своєї пісочниці в березні цього року. Тоді повідомлялося, що в проект студії Mojang грає 91 мільйон чоловік в місяць, як і в жовтні 2018 року.

У своєму пості розробники Roblox відзначили, що кількість створених користувачами рівнів та ігор перевалило за 50 мільйонів. Кожен місяць гравці по всьому світу витрачають один мільярд годин на їх створення та взаємодія з ними.

Ми створили Roblox більше десяти років тому, щоб з її допомогою об’єднати людей з усього світу. Roblox почалося все з сотні гравців і жменьки авторів контенту, які надихали один одного, будуючи цей фундамент для творчості, співробітництва і уяви, який продовжує зростати.

Девід Басзуки, засновник і виконавчий директор Roblox Corporation

Реклама