Red Dead Online збирається стати рольовою грою

Незважаючи на низку невдач, особливо в порівнянні з успіхами GTA Online, компанія Rockstar Games продовжує розвивати онлайнову частина Red Dead Redemption 2. І в кінці літа розробники збираються додати в гру спеціалізовані ролі для різних груп гравців.

Вибір ролі відкриє героям Red Dead Online особливі унікальні шляху розвитку своїх персонажів. Особливі можливості дозволять глибше вжитися в роль. Цьому сприятимуть і значимі рішення, які доведеться приймати на шляху.

Rockstar Games для початку представила три ролі: мисливець за головами, торговець і колекціонер. Гравці зможуть вибрати одну улюблену роль або ж намагатися паралельно розвиватися в різних напрямках.

Полювання за перебувають у розшуку злочинцями добре знайома гравцям Red Dead Redemption 2: Аргур Морган раз навідувався в офіси шерифів з цінним вантажем на плечі. В Red Dead Online, щоб отримувати замовлення, треба спочатку купити ліцензію мисливця за головами.

У числі місій можуть навіть виявитися замовлення на голову іншого гравця. А в якому вигляді доставити знайденого злочинця, в більшості випадків дозволять вирішувати на місці: пристрелити або поліпшити свою репутацію, доставивши негідника живцем.

Мисливцям по мірі просування по кар’єрних сходах будуть відкриватися нові навички, предмети і поліпшення. Наприклад, покращене ласо або можливість включати «Орлине око» на бігу або на скаку. Їх навчать видовищним трюкам з револьвером.

Чим займаються торговці, зрозуміло без пояснень: видобуваємо хутра, шкури і звірині туші і виручаємо за них гроші. Торговці зможуть обзавестися сховищем для зброї і котлом, навчити собаку охороняти табір і поліпшити сумку. Вози торговців також вміщують більше здобичі, ніж звичайні.

Щоб стати учасником, потрібно спочатку відшукати таємничу кочующую торговку. Збираючи для неї особливі предмети, можна заробляти гроші. Особливо вигідно продавати цілі колекції замість розрізнених знахідок. Успішні колекціонери зможуть здобути покращений бінокль, ліхтар для коня і навіть металошукач.

У найближчому великому оновленні розробники обіцяють поліпшити практично всі ігрові аспекти. Управління стане більш чуйним, бойова система буде краще відповідати обраному стилю, а в світі з’явиться більше випадкових знахідок зразок ящиків, возів або трупів з золотими зубами. Детальніше про все Rockstar Games розповість згодом.

Реклама