RAMZES666 про систему DPC: «Минулий рік мені подобався більше, ніж цей»

Роман RAMZES666 Кушнарьов заявив, що в минулому році змагальна система в Dota 2 була краще. В інтерв’ю Maincast він зазначив, що в сезоні 2018/2019 було мало турнірів, а також вказав на брак запрошень для сильних команд.

Роман RAMZES666 Кушнарьов:

«[Потрібно поміняти] кваліфікації, очевидно. Якщо б ми після The International 2019 залишилися тир-1 командою, як у минулому році, то хотілося б, щоб хоча б [найкращі] 5-6 колективів не грали у відбіркових. Можна грати турніри на 18 команд, як на TI, — зробити побільше слотів трохи і додати інвайт. Інакше це не балансно. Чому люди займають топ-16 на мейджоре, і у них є ще тиждень? Вони можуть приїхати додому, цей тиждень потренуватися і подивитися ігри. А ще ти граєш на мейджоре до фінального дня, вилітаєш в шість ранку, приїжджаєш додому під вечір і на наступний день у тебе кваліфікація. Як так? Ми виграємо, але нам ще складніше. [Цього року було мало турнірів саме тир-1 рівня — таких як мейджори. Хоче більше. В минулому році було більше. Минулий рік мені подобався більше, ніж цей».

Раніше про необхідність повернути запрошення на чемпіонати висловлювався капітан Ninjas in Pyjamas Пітер ppd Дагер. На його думку, відбіркові командам не дають відпочити після турнірів. 13 липня мідер The Final Tribe Расмус Chessie Бломдин додав, що така система робить кваліфікації більш складними для тир-2 складів.

Реклама