Puppey: «Я захоплююся стилем гри Infamous»

Капітан Team Secret Клемент Puppey Іванов прокоментував перемогу над Infamous у нижній сітці The International 2019 по Dota 2. За його словами, він поважає команду з Південної Америки за її гру і захоплюється її стратегіями і стилем.

Клемент Puppey Іванов:

«Я стежив за матчами Infamous протягом усього турніру. Я захоплююся її стилем гри, ідеями і стратегіями. Деякі піки були передбачувані, оскільки я колись грав проти Chris Luck в паблике. Але в будь-якому випадку я поважаю Infamous за їх гру. Я не можу сказати, як ми драфтили героїв, але ми відштовхувалися від того, що Wraith King допоможе Infamous. Я не хотів потрапити у цю пастку. Тому я його забанив і не дав Infamous грати її звичними стратегіями».

Team Secret обіграла Infamous з рахунком 2:0. У наступному раунді колектив Клемента Puppey Іванова зустрінеться з Vici Gaming. Матч запланований на 24 серпня, 5:00 мск.

The International 2019 проходить з 15 по 25 серпня в Шанхаї. Призовий фонд чемпіонату перевищує $33 млн і продовжує рости за рахунок продажу Battle Pass і рівнів до нього.

Стежити за подіями четвертого дня плей-офф в реальному часі можна в нашому LIVE-репортажі, а ознайомитися з розкладом і результатами зустрічей — за посиланням.

Реклама