Puppey про керрі Io: «Цей герой незбалансований»

Капітан Team Secret Клемент Puppey Іванов поділився думкою про керрі Io, якого використовувала OG на The International 2019. В інтерв’ю Cybersport.ru він пояснив, що герой не повинен працювати таким чином і розробникам Dota 2 потрібно це виправити.

Клемент Puppey Іванов:

«Я знаю, як контрить керрі Io, але не буду розповідати. Моя тактика точно працює. Насправді, цей герой просто незбалансований. Тут спрацював ефект IceFrog, який вирішив зробити Aghanim’s Scepter для всіх персонажів. У результаті його отримав і саппорт, якого раптово стали брати на першу позицію, тому що цей предмет сильно допомагає перемагати. Все це просто нерозумно. Здавалося б, Io — саппорт, який не отримує золота і чи може купити Aghanim’s. Але це хибне мислення. Звичайно, в Dota 2 персонажів можна використовувати по-різному, але якщо герой з уміннями для підтримки отримує один предмет і перетворюється в монстра — це потрібно нерфить».

Team Secret посіла друге місце в групі A і пройшла у верхню сітку плей-офф на The International 2019. У першому матчі колектив побореться з Evil Geniuses. Початок зустрічі призначено на 21 серпня, 8:00 мск.

The International 2019 проходить з 15 по 25 серпня в Шанхаї. Матчі плей-офф приймає Mercedes Benz Arena. В основній стадії виступають 16 колективів — Chaos і Ninjas in Pyjamas не подолали груповий етап. Стежити за подіями першого дня плей-офф в реальному часі можна в нашому LIVE-репортажі, а ознайомитися з розкладом і результатами зустрічей — за посиланням.

Реклама