Поліпшення графіки Minecraft — Render Dragon та трасування променів NVIDIA

Розробники гри оголосили про швидкий випуск оновлень, які торкнуться графіки — це новий графічний движок Render Dragon і підтримка трасування кращою для нових відеокарт NVIDIA.
Очевидно, це те, до чого призвела розробка набору супер графіки — Super Duper Graphics Pack.


Новий движок і новий ігровий досвід Minecraft

Minecraft вийшов вже на величезному числі різних платформ, і це дозволяє нам розкривати можливості кожної з них. Ми додали сенсорне управління, коли ми розробляли мобільну версію гри, помістили вас прямо в Minecraft на Gear VR, забезпечили багатокористувацьку гру для ігрових консолей та інших пристроїв в оновленні «Разом веселіше» (Better Together Update)!

Сьогодні ми оголошуємо про двох нових змінах, спрямованих на використання можливостей сучасних пристроїв.

По-перше, це розширення можливостей Minecraft на основних платформах з допомогою нашого нового графічного движка Render Dragon.

По-друге, це поліпшення графічних можливостей гри в рамках партнерства с NVIDIA, яке додасть в Minecraft трасування променів в реальному часі!

Трасування променів NVIDIA

Важко уявити, що може викликати більше хвилювання, ніж використання всіх переваг технології трасування променів від NVIDIA. Вона буде доступна на Windows 10 з пристроями, що підтримують DirectX R, такими як NVIDIA GeForce RTX GPU (і ми плануємо поширювати її на майбутні платформи, які будуть підтримувати трасування променів DirectX R).

Завдяки можливостям цієї технології ви зможете зіграти в Minecrft з реалістичним освітленням, яскравими квітами, водою з природними відображеннями і преломлениями і еміттіруєт текстурами. Що значить «еміттіруєт»? Це означає, що ви побачите Minecraft такими яким ніколи його не бачили!

А якщо серйозно, це технічний термін, що означає, «що володіє можливістю випромінювати щось- світло, тепло або радіацію». Але до чого ці терміни, подивіться краще відео, яке демонструє трасування променів в дії:

Пізніше, в цьому році, ми розповімо більше, в тому числі і про технічні вимоги. Звичайно, нам важливі ваші відгуки на всіх етапах розробки. Тому ми плануємо включити можливість використання попередньої версії підтримки трасування променів, додавши в налаштування опцію «Optional graphics with RTX», в майбутніх бета-версіях. Ви можете очікувати цю можливість у наступному році. А ще ми плануємо підключити деякі з нових можливостей, такі як покращене випромінювання або спрямоване освітлення, на інших платформах Bedrock. До речі, про них…

Render Dragon

У найближчі місяці, як тільки ми вивчимо всі можливості нашого прекрасного нового ігрового движка Render Dragon, ви побачите відповідні оновлення Minecraft Bedrock. Можливо, ви навіть бачили попередню версію Render Dragon, якщо дивилися міжнародну конференцію Apple, де ми демонстрували Minecraft Earth.

Render Dragon забезпечує підсвічування кордонів і нові технології, пов’язані з освітленням, з яких ми почали оновлення, спрямовані на поліпшення графіки і продуктивності. Render Dragon підтримує безліч графічних функцій, які будуть залежати від можливостей вашого пристрою. Трасування променів підтримують не всі пристрої, але поліпшення графіки відбудеться на більшості пристроїв. Мова йде про те, щоб використовувати переваги різного обладнання, щоб запропонувати максимально комфортну гру Minecraft незалежно від пристрою, на якому ви граєте.

Скоро у нас буде більше новин, а ви зможете грати в Minecraft по-новому!

Реклама