Pangolier переміг на Bot TI 2019 — Invoker визнали найгіршим героєм

Pangolier переміг Earthshaker в гранд-фіналі Bot TI 2019 з рахунком 2:1. Раніше в матчі на виліт герой обіграв Ember Spirit. У змаганні за звання найгіршого персонажа переміг Invoker.

У плей-офф Pangolier також обіграв Crystal Maiden, Dazzle і Specter. Крім Earthshaker і Ember Spirit в топ-4 потрапив Tiny, який подолав чотири раунди у нижній сітці. Дізнатися результати матчів заключній частині турніру можна тут.

Організатори також провели змагання серед найгірших героїв чемпіонату. Вони вибрали чотирьох персонажів, які не пройшли першу стадію і посіяли їх у сітку формату single-elimination. У фінал пройшли Invoker і Chen, які програли Windranger і nature’s Prophet відповідно.

Bot TI проводиться з 2018 року. У ньому змагаються команди з п’яти однакових ботів. Матчі проходять у форматі best-of-3. На першій карті б’ються герої п’ятого рівня без предметів, на другий — 15-го рівня з інвентарем вартістю в 10 тис. золота, а на третьої — 25-го рівня і складанням на 20 тис. Організатори ставили ботам найпопулярніші білди на Dotabuff. Black King Bar і Blade Mail були заборонені.

Реклама