Pagan Online покинула ранній доступ

Компанія Wargaming і студія Mad Head Games вирішили, що онлайновий рольової бойовик Pagan Online достатньо часу провів у ранньому доступі. І після чотирьох місяців попереднього знайомства гра оновлена до версії 1.0 — це офіційний реліз.

До виходу з раннього доступу розробники підготували величезну оновлення з новим контентом і масою виправлень і поліпшень. У грі з’явилися нові герої, Ейден і Гектор. А всіх існуючих тепер можна вибирати в якості іграбельних на початку гри.

Гравці нарешті зможуть дізнатися, чим закінчиться епічне пригода. У Pagan Online тепер доступні два завершальні голови з небаченими раніше ворогами, а попередні шість допрацювали і поліпшили. Соціальний хаб також став зручніше і зрозуміліше.

Ігровий процес також піддався перегляду. Для любителів переміщатися по кліку додали таку можливість. Нове дерево умінь дозволить вирощувати більш оригінальних героїв, а перероблені системи трофеїв і ремесел дозволять підкріпити вибраний стиль гри відповідною екіпіровкою.

За час перебування в ранньому доступі гра отримувала змішані відгуки, та й наш огляд не був захопленим. Але всі зацікавлені можуть переконатися, чи пішло на користь Pagan Online масове тестування. Гра коштує 650 рублів.

Реклама