Названий новий фаворит The International 2019

Як і на будь-якому турнірі, букмекери оцінюють шанси команд на перемогу в The International 2019 і виставляють коефіцієнти, грунтуючись на інформації про кількість ставок. Трохи більше, ніж за тиждень до початку головного кіберспортивного події по Dota 2 повідомляється про зміну головного претендента на перемогу в турнірі.

Раніше фаворитом вважався колектив Team Secret, але, як повідомляє букмекерська контора «1хставка», збільшення кількості ставок на Team Liquid знизило коефіцієнт учасника, зробивши таким чином команду лідером. Team Secret, що була лідером з моменту відкриття лінії, перейшла на друге місце. На даний момент коефіцієнт на перемогу Team Liquid знаходиться на позначці в 3,58 проти 3,84 на успіх Team Secret.

Разом з появою нового фаворита збільшилися коефіцієнти на перемогу інших учасників. Наприклад, на успіх команд з СНД тепер дають 6,9 (Virtus.pro) і 136 (Natus Vincere).

Team Liquid вже ставала чемпіоном в 2017 році і посіла четверте місце на минулому The Interntaional. У свою чергу Team Secret ще не здобувала перемогу на «Інтернешнл», але кожен рік показує значні результати, займаючи призові місця та перемагаючи на великих змаганнях.

The International 2019 — найбільший турнір із Dota 2, який щорічно проводиться розробником гри, компанією Valve. Призовий фонд перевищив 31 мільйон доларів США (більше двох мільярдів рублів) і продовжить рости аж до 25 серпня, заключного дня змагань.

Призовий фонд збільшується завдяки купівлі гравцями «Бойового пропуску», що дає доступ до унікальних внутриигровым предметів. Гравці можуть підвищувати рівень пропуску, виконуючи завдання або купуючи рівні безпосередньо з магазину Valve, відкриваючи таким чином нові нагороди. 25% від суми покупки йдуть у призовий фонд.

Реклама