Над The Church in the Darkness працювали сценаристи Fallout: New Vegas і Half-Life 2

Глава розробки, геймдизайнер і сценарист The Church in the Darkness Річард Роуз поділився цілим списком запрошених сценаристів, які працювали над грою. За словами Рауса, кожен з них написав персонажів другого плану, про яких ми будемо дізнаватися з листів, журналів та інших документів, розкиданих по світу гри.

У список потрапили такі імена, як Стів Мерецки (Planetfall, The hitchhiker’s Guide to the Galaxy), Бренду Ромеро (Wizardry, Jagged Alliance), дружина одного з творців Doom Джона Ромеро, і Брайан Моріарті (Trinity, Loom).

Однак найбільш відомими сучасними гравцям співавторами ігри стали Кріс Авеллон (Fallout 2, Fallout: New Vegas, Prey, Divinity: Original Sin 2, Star Wars Jedi: Fallen Order, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, Dying Light 2) і Марк Лэйдлоу (Half-Life, Half-Life 2).

Нагадаємо, що видавець Fellow Traveller і розробники із студії Paranoid Productions, раніше вже повідомляли, що лідерів культу в The Church in the Darkness озвучили Еллен Маклейн (GLaDOS з Portal) і Джон Патрік Лоурі (Снайпер з Team Fortress 2).

Події гри розгортаються в 1977 році. Вам належить узяти на себе роль колишнього співробітника правоохоронних органів по імені Вик. Його племінник, Алекс, став членом релігійного культу і переїхав в південноафриканські джунглі будувати Місто Свободи. Вам потрібно пробратися в комуну, з’ясувати, що відбувається, і вирішити, чи потрібно рятувати племінника.

The Church in the Darkness виходить вже сьогодні, 2 серпня 2019 року, на PS4, Xbox One, Switch і PC.

Реклама