На Kickstarter збирають гроші на «кирбиванию» Vivid

Незалежна студія LucasMaxBros з допомогою Kickstarter намагається зібрати гроші на завершення свого намальованого вручну проекту Vivid. Жанр ігри самі творці визначили як «кирбивания» по імені головного героя знаменитої серії ігор Kirby, хоча джерелом натхнення називають також Castlevania, Paper Mario, Mighty Switch Force і інші ігри.

Особливість пригодницького платформера Vivid — в незвичайній механіці кольору. Героїня гри Вивид — паперова дівчинка, яка народилася безбарвною і довго з-за цього страждала. Але завдяки цьому вона і її собака по кличці Дух можуть забарвлюватися в колір блоків, на які наступає.

Кожний колір дає їй окремий вид зброї і наділяє унікальними здібностями. Якщо колір Вивид і ворогів збігається, то вона завдає їм подвійний шкоди — однак і пошкодження від них подвоюються. Є й інші особливості: жовті навички діють на відстані, червоний колір забезпечує силу в ближньому бою, а синій дозволяє високо стрибати.

Познайомитися з тим, як працює колірна механіка, можна безоплатної демоверсії Vivid. А у творців гри є 28 днів на те, щоб зібрати 8500 доларів. Поки що ця мета виконана всього на 5%.

Реклама