N0thing і shroud зберуть команду з колишніх гравців Cloud9

Джордан n0thing Гілберт розповів на стриме, що колишні гравці складу Cloud9 по CS:GO зразка 2015 року планують зібратися разом і виступити на якомусь онлайн-турнірі. Майк shroud Гржесик, Тайлер Skadoodle Лэтхем, Райн fREAKAZOiD Абадир, Шон seang@res Гейрс і сам Гілберт створили створили спеціальний чат в WhatsApp, в якому намагаються узгодити свої графіки, щоб ще раз зіграти на про-сцені.

У 2018 році n0thing, seang@res і shroud виступали разом в міксі Old Guys Club на ESEA Main і кваліфікації на IEM Katowice Americas Minor. Вони провели кілька матчів, але потім відмовилися від участі, так як shroud повинен був бути присутнім на заході Twitch і не зміг би продовжувати грати.

Практично всі гравці складу Cloud9 зразка 2015 року вже не виступають на професійній сцені. FREAKAZOiD в червні покинув Ghost Gaming і зараз перебуває без команди, Skadoodle вже майже рік у инактиве, n0thing практично ніде не грає і лише пару місяців до початку 2019 року допомагав Complexity Gaming як стендина. Shroud закінчив ігрову кар’єру в 2017 році і з тих пір займається тільки стримами, а seang@res вже два роки є аналітиком англомовної студії на турнірах ESL та інших заходах.

Склад Cloud9 2015: Джордан n0thing Гілберт; Майк shroud Гржесик; Шон seang@res Гейрс; Райн fREAKAZOiD Абадир; Тайлер Skadoodle Лэтхем.

Реклама