Моддер додав в Skyrim руйновані об’єкти

Користувач сайту NexusMods під ніком John Jarvis випустив нову модифікацію для The Elder Scrolls 5: Skyrim, яка додає в гру руйновані об’єкти. Тепер в RPG від Bethesda можна розбивати стільці і бочки, а також нордичні урни і вази.

Після руйнування контейнерів будуть випадати невеликі мішечки, в яких можна знайти весь лут. Однак моддер зазначає, що руйнування предметів у магазинах, тавернах і чужих будинках потягне за собою штраф. Всі розбиті об’єкти повертаються до свого первісного стану через 24 ігрових години.

Крім того, John Jarvis попереджає, що модифікація поки знаходиться на стадії бети, а її тестування проводилося на версії гри без будь-яких модифікацій. Автор рекомендує створювати окреме збереження перед установкою об’єктів, що руйнуються.

Нижче ви знайдете ролик 2015 року, в якому показано, на що здатна модифікація. Однак John Jarvis довелося почати розробку заново, тому більшість об’єктів з відео можна зруйнувати в поточній версії.

Скачати модифікацію можна на сайті NexusMods тут (версія для «ванільної» Skyrim) і тут (версія для Skyrim Special Edition).

Реклама