Madden NFL 20 стала самою продаваною грою липня в США

Аналітики дослідницької організації NPD відзначають зниження витрат споживачів на всі основні сегменти американського ігрового ринку, крім самих відеоігор, у липні цього року порівняно з липнем минулого.

Найбільш різке падіння знову було помічено в сегменті по продажі заліза: 169 мільйонів доларів, що на 22% менше, ніж у липні 2018 року. Nintendo Switch залишається найбільш продаваною консоллю місяця і року. Аналітики пов’язують падіння продажів PS4 і Xbox One з наближенням наступного покоління консолей.

Також відзначається падіння сегмента аксесуарів: 254 мільйони доларів, що на 12% менше, ніж у липні 2018 року. Найбільш продаваним аксесуарів минулого місяця став Nintendo Switch Pro Controller.

Що стосується відеоігор, то їх продажі зросли на 34% до 340 мільйонів доларів у порівнянні з тим же періодом минулого року. Все завдяки Madden NFL 20 і эксклюзивам для Nintendo Switch, шість з яких потрапили в десятку самих продаваних ігор в США за липень.

Відзначається, що Fire Emblem: Three Houses, яка вийшла 26 липня 2019 року тільки на Nintendo Switch і лідирувала в чарті англійської роздробу два тижні поспіль, показала найкращий старт серед всіх ігор серії. Однак Mortal Kombat 11, яка спустилася з третьої на восьму сходинку чарту, залишається найбільш продаваною грою року в США. Відразу за нею йдуть Kingdom Hearts III і Tom clancy’s The Division 2.

20 найбільш продаваних ігор на РС і консолях за липень 2019 року:

Madden NFL 20**

Fire Emblem: Three Houses*

Super Mario Maker 2*

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order*

Minecraft

Grand Theft Auto V

Super Smash Bros. Ultimate*

Mortal Kombat 11

Mario Kart 8*

The Legend of Zelda: Breath of the Wild*

Marvel’s Spider-Man

Tom clancy’s Rainbow Six: Siege

Call of Duty: Black Ops 4**

Crash Team Racing: Nitro Fueled

Red Dead Redemption 2

Tom clancy’s The Division 2**

MLB: The Show

New Super Mario Bros. U Deluxe

NBA 2K19

Assassin’s Creed: Odyssey

(* — без цифрових продажів, ** — без цифрових продажів на РС).

Реклама