Команду Houston Outlaws продали за $40 млн

Організація Immortals Gaming Club продала команду Houston Outlaws, яка виступає в Overwatch League з першого сезону франшизної ліги від Blizzard. Новим власником складу став інвестор і торговець нерухомістю Чи Цибен, засновник компанії Zieben Group. Сума угоди склала $40 млн.

У червні 2019 року Immortals Gaming Club придбала компанію Infinite Esports & Entertainment, якій належали киберспортивные бренди OpTic Gaming та Houston Outlaws. Після покупки в розпорядженні IGC виявилися два складу Overwatch League — «рідна» Los Angeles Valiant і набута Houston Outlaws. Правила ліги забороняють одному власнику мати два і більш складу в OWL, тому одну з команд довелося продати. Blizzard встановила тимчасові рамки для угоди і IGC знайшла покупця в особі Цибена.

Houston Outlaws — одна з небагатьох команд Overwatch League, яка складається переважно з американських і європейських гравців. У другому сезоні OWL колектив провалив перші дві стадії, але зміг вийти в плей-офф у третій, де поступився Vancouver Titans в першому турі.

Реклама