KheZu про Chaos на TI9: «Якщо всі будуть в хорошій формі, ми зможемо здивувати»

Моріс KheZu Гутман розповів, яких результатів чекає від Chaos на The International 2019 по Dota 2. В інтерв’ю mr Big Jams він також прокоментував заміну Аливи w33 Омара на Лассе MATUMBAMAN Урпалайнена і оцінив ігрові навички останнього.

ПРО MATUMBAMAN

«Коли я переходив у Chaos, w33 повинен був зайняти офлейн, але він вирішив взяти перерву від змагань. Тому нашій команді було вигідніше одержати MATUMBA, ніж зберегти гравця, який не був впевнений у своєму бажанні виступати. Порівнювати їх у плані навичок я не можу. Особисто мені приємніше грати з MATUMBAMAN.

MATUMBA може зробити краще за будь-яку команду. Він виконує дуже нетипову роль, а його сигнатурні герої сильно заважають супротивникам як під час матчу, так і в драфті. Він чудово розуміє гру і відмінно передає інформацію тиммейтам. Команди повинні буквально битися за нього».

Про The International 2019

«Я впевнений, що ми в позиції наздоганяючих на The International 2019. Мені здається, що інші учасники особливо не звертають на нас уваги. У них є інші команди, за якими варто спостерігати. Ми ж знаходимося на кілька рівнів нижче — принаймні, у тому, чого від нас очікують. В цілому я впевнений в нашому складі. Якщо всі будуть в хорошій формі, ми зможемо здивувати».

MATUMBAMAN приєднався до Chaos в кінці червня 2019 року. У складі він замінив w33, який взяв перерву від змагальної Dota 2, але незабаром перейшов в Team Liquid. Оновлений склад Chaos обіграв The Final Tribe з рахунком 3:0 у відбіркових на TI9 і отримав слот в основній частині турніру.

Реклама