Ів Гіймо натякнув, що Splinter Cell може повернутися в експериментальному вигляді

З 2013 року Ubisoft не випускала ігор лінійки Splinter Cell. Однак у компанії не забули про Сема Фішері. В інтерв’ю ЗМІ генеральний директор студії Ів Гіймо ще раз заявив про повернення серії і розповів дещо нове.

За його словами, продовження очікується, однак воно стане «експериментальним» для різних видів пристроїв. Гіймо зазначив, що компанія працює над поверненням бренду, але відмовився озвучувати скільки-небудь конкретні терміни. Тому незрозуміло, в якому саме вигляді може вийти нова частина.

Нагадаємо, що і раніше Гіймо говорив про можливе повернення Splinter Cell в рамках щомісячної передачі IGN Unfiltered. Але тоді конкретики також не було. А пізніше редактор Kotaku Джейсон Шрайер розповів, що новій частині Splinter Cell найближчим часом точно не буде.

При цьому в мережі циркулюють чутки, які вказують на можливу VR-версію. Так чи інакше, поки це не підтверджено практично нічим. Хоча опосередковано на це вказує угода між Facebook Oculus і Ubisoft, в рамках якої Splinter Cell і Assassin’s Creed планується перенести на Oculus VR.