Ігрового блогера викупили за мільярд доларів

Відомий стример Twitch Тайлер Блевинс (Tyler Blevins), відомий під псевдонімом Ninja, підписав контракт з іншим сервісом прямих ігрових трансляцій — Mixer від Microsoft, повідомляє The Verge.

Головний стример популярної гри Fortnite і одна з зірок Twitch тепер буде проводити стріми ексклюзивно у конкурента. Перехід 28-річного Ninja є важливим моментом у розвитку ігрового напряму Microsoft.

Компанія купила сервіс Beam в 2016 році і перейменувала його в Mixer. Однак за ці роки йому так і не вдалося стати серйозним конкурентом таких великих ігрових стриминговых платформ, як Twitch і YouTube.

Стример підкреслив, що із-за переходу його трансляції не зазнають жодних змін. Після анонсу в Twitch розповіли, що пишаються досягненнями стримера і побажали йому удачі.

Як повідомив журналіст ESPN Комо Койнаровски (Komo Kojnarowski), уклали контракт на шість років на 932 мільйони доларів (60,8 мільярда рублів).

Про перехід було оголошено через декілька днів після проведення міжнародного чемпіонату з гри Fortnite в Нью-Йорку. Ninja брав участь у турнірі, а також попрацював на ньому коментатором.

Під час чемпіонату один з гравців, 15-річний Джейден Эшмен (Jaden Ashman) виграв 1,125 мільйона доларів (понад 70 мільйонів рублів). Мати підлітка розповіла, що син регулярно грав у Fortnite і їй це зовсім не подобалося.

Блевинс досить широко відомий і поза ігрового співтовариства. Він став першим професійним геймером, що потрапив на обкладинку спортивного журналу ESPN. Після анонсу на канал Ninja на Mixer вже підписалися понад 200 тисяч осіб. При цьому до кінця серпня відкрита безкоштовна підписка на честь його переходу на нову платформу.

Реклама