Хлопчик і монстри: Double Fine провела годинну трансляцію до виходу RAD

Близько години представники студії Double Fine Productions і видавництва Bandai Namco Entertainment показували ігровий процес постапокаліптичного бойовика RAD і розповідали про гру. Ця трансляція була приурочена до релізу: на PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch і PC гра з’явиться 20 серпня 2019 року.

Світ, де відбувається дія RAD, пережив цілих два апокаліпсису. Так що важко сказати, що за його мірками нормально, а що — наслідок радіації. Хоча місцеві жителі не втрачають надію відшукати спосіб знову перетворити планету в місце, придатне для життя.

Наш герой — один з тих, хто відправляється в випалені пустки на пошуки джерела життя. Але чим далі, тим більше хлопчики починає відрізнятися від звичайного себе. Придбані мутації змінюють його вигляд і руйнують тіло. Але заразом вони наділяють героя унікальними і потужними здібностями.

Ряд можливих мутацій та їх наслідки розробники показали в релізному трейлері RAD. За законами рогалика далеко не всі можливі зміни виявляться корисними. Але раз за разом гравець зможе відбирати кращі, залишати їх для початку нового проходження і знову намагатися подолати шлях.

Реклама