Хідео Кодзіма показав невидимих немовлят в «Death Stranding»

Під час Gamescom 2019 Хідео Кодзіма вийшов на сцену в прямому ефірі на вечорі відкриття, щоб показати більше інформації про «Death Stranding».

У трейлері головний герой Сем задумливо сидить на пагорбі, потім довго справляє нужду (шляхи Кодзимы несповідимі), вирощує гриб і відправляється в шлях. Випадково зриваючись з обриву, Сем використовує свого BB-немовля (Bridge Baby), щоб пом’якшити удар, а потім втішає його.

Крім цього відеоролика, Кодзіма представив ще два, які розкривають героїв Мама і Мрець.

Маму грає Маргарет Куеллі. Її дитина опинився по той бік простору, і нам демонструють дуже дивне невидиме діє заколисування дитини, а також діалог Мами з Семом. В розмові жінка пояснює, що вона виявилася заточена в будівлі.

Також нам показали Мерця у виконанні Гільєрмо дель Торо. Мрець пояснює персонажу Ридуса, що не можна відчувати емоції до BB, тому що дитина є всього лише «обладнанням», яке дозволяє бачити інших істот по той бік простору.

Навіть коли наближається дата виходу «Death Stranding», загальна сюжетна лінія гри залишається досить розпливчатою. Пояснення самого Кодзимы з приводу його творіння не мають особливого сенсу, тому що розробник не хоче розкривати які-небудь подробиці.

Ви один граєте за Сема; ви намагаєтеся з’єднати місто з містом. Я не можу багато розповідати, але всі будуть грати по всьому світу, і у нас будуть непрямі зв’язки, — сказав Кодзіма на панелі.

Сема озвучує і грає американський актор Норман Рідус, також задіяні Трой Бейкер, актриса Ліндсі Вагнер і Гільєрмо дель Торо.

Також стало відомо про те, що в Росії гра повністю перекладена на російську мову (не тільки субтитрами, але і озвученням), проте саме титульне назва гри залишиться англійською.

Запланована на 8 листопада 2019 року дата запуску «Death Stranding» може сприяти виходу продукту і на PlayStation 5, хоча це не було підтверджено.

Реклама