ESL проведе турнір з Heavy Metal Machines

Hoplon і ESL Play оголосили про швидкий початок турніру з Heavy Metal Machines, грі на стику жанрів автомобільних гонок і MOBA. Вже завтра, 10 серпня, розпочнеться новий сезон онлайн-змагань. Взяти участь може будь-яка команда, потрібно лише вчасно зайти в ігрову чергу Метал Ліги.

Матчі турніру проходитимуть щосуботи протягом п’ятого сезону ліги. 21 вересня вісім кращих команд за результатами шести змагань зіграють у фіналі. Кращі команди розділять призовий фонд у $5000. Чемпіон забере собі $2000, за друге місце команда отримає $1500, за третє — $1000, а за четверте — $500.

Змагання будуть проходити на північноамериканських серверах, проте Ерос Карвалью, керівник студії Hoplon, зазначив, що учасники з інших регіонів зможуть грати без затримок і лагів. Він також розповів, що шанувальники рейтингового режиму тепер можуть користуватися будь-якими геймпадами, включаючи Xbox 360, Xbox One і PS4.

Знайти команду для участі у турнірі можна на офіційному каналі Olympus. Heavy Metal Machines поширюється по умовно-безкоштовної моделі і доступна для скачування в Steam.

ESforce і Drodo Studio проведуть СНД-відбіркові за Auto Chess

Реклама