Children of Morta виходить 3 вересня

Студія Dead Mage і видавництво 11 bit studios визначилися з датами релізу рогалика Children of Morta. З членами сім’ї Бергсонов власники РС зможуть познайомитися 3 вересня 2019 року. А 15 жовтня гра добереться до PS4, Xbox One і Nintendo Switch.

Гравців чекає зустріч з родиною, яка багато років вірною своєму покликанню: боротися зі скверною. Ось і тепер героям належить відправитися в глиб гори, щоб дізнатися про стародавні таємниці цих місць і зрозуміти, як скверна могла з’явитися в цьому безтурботному краю.

У кожного Бергсона — власна історія, власний характер і стиль бою. Їх унікальні вміння і навички дають змогу підготуватися до складного походу, так і вижити в підземеллях. А мудрість предків дозволяє не тільки проникнути в давні таємниці, але й удосконалити характеристики та екіпіровку героїв.

Завдяки елементам рогалика кожен похід буде унікальним і не схожим на інші — це пояснюють впливом скверни. А ручна малювання і покадрова анімація в комплекті з сучасними технологіями освітлення відповідають за зовнішній вигляд гри.

Реклама