«Близзам було плювати» — Santa розповів про смерть першої DotA

«На той момент Доту переживала, м’яко кажучи, не найкращі часи. Гра вмирала, і команди, а тим більше організації можна було по пальцях перерахувати. Ми самі на той момент були на межі дизбанда. [Позначалися] вік гри, відсутність підтримки розробників, відсутність турнірів з призовими, відтік гравців в інші ігри – HoN, LoL. Близзам було плювати, а мені було дуже шкода дивитися, як загинається гра, якій ти присвятив своє життя. Ні графіки, ні грошей, ні гравців, ні майбутнього у першій Доти не було. З кожним роком ставало все гірше, і думаю, вона дотягла до 2013 максимум. Коли друга Доту тільки вийшла, це була навіть не бета, а альфа. Не можна було альт-табаться, гра зависала, були постійні баги зі звуком і механікою. Якщо перша Доту у 2011-2012 роках ще вмирала, то друга ще не народилася».

Вперше Dota 2 показали учасникам першого The International за кілька тижнів до початку чемпіонату. Багато з них скаржилися на неприємний графіку і велика кількість проблем з клієнтом — деякі навіть відмовлялися тренуватися в новій грі. Серед таких кіберспортсменів виявилися колишні учасники Natus Vincere. Про це розповіли Дмитро LighTofHeaveN Купріянов і Олександр XBOCT Дашкевич.

Перший The International по Dota 2 відбувся 17-21 серпня 2011 року в Кельні. 16 запрошених колективів розіграли $1,6 млн. У фіналі Natus Vincere перемогли EHOME з рахунком 3:1.

Реклама